Probni pristup - ProQuest Central i The SciTech Premium Collection

Poštovani korisnici,

otvoren je dvomjesečni probni pristup za dvije baze znanstvenih radova sa cjelovitim tekstovima - ProQuest Central i The SciTech Premium Collection.
ProQuest Central je višedisciplinarna baza podataka i pokriva razdoblje od 1970. do danas, uključujući više od 19370 časopisa iz područja društvenih, humanističkih, prirodnih i tehničkih znanosti te biomedicine.
The SciTech Premium Collection obuhvaća radove iz prirodnih i tehnički znanosti od 1946. do danas. Sastoji se od dvije zbirke: Natural Science Collection i Technology Collection i obuhvaća područja vezana uz poljoprivredu, okoliš, meteorologiju, biologiju i računarstvo.

Bazama se može pristupiti putem sljedeće poveznice:

Probni pristup traje do 10.12.2018. godine.
Kontaktirajte nas ukoliko imate pitanja vezanih uz pretraživanje baza ili želite studente uputiti na edukaciju.
Kontakt osoba: informator, predsoblje Središnje knjižnice, u vremenu od 8 do 16h.