Poziv znanstveno-nastavnom osoblju Sveučilišta u Zadru na radionicu Sveučilišne knjižnice „Uvod u pretraživanje baza podataka znanstvenih radova”

Pozivamo Vas da se prijavite na radionicu Sveučilišne knjižnice koja će se održati 22. 2. 2023., od 10.00 do 12.00 u prostoru računalne učionice SK-INFO na četvrtom katu Starog kampusa.

Radionica je namijenjena znanstveno-nastavno osoblju te će se na njoj polaznici upoznati s vrstama i namjenom baza podataka i različitim načinima pretraživanja baza podataka, strukturiranjem informacijskog upita i upravljanjem s dobivenim rezultatima.

Molimo sve zainteresirane sudionike da se do petka 17.2.2023. prijave putem poveznice.

Ako su Vam potrebne dodatne informacije možete nam se javiti na e-mail: dmofardi1@unizd.hr ili putem telefona: 023/200-516.