Promotivni pristup na 142 000 e-knjiga na platformi ProQuest Ebook Central

ProQuest je za Sveučilište u Zadru omogućio probni pristup platformi ProQuest Ebook Central koja sadrži 142 tisuće e-knjiga renomiranih svjetskih izdavača (Springer, Oxford University Press, Amsterdam University Press, American Library Association, Emerald, Taylor and Francis, Peter Lang AG itd.) iz različitih područja znanosti. Cjelovitom tekstu e-knjiga možete pristupiti sa sveučilišne internetske mreže na ovoj poveznici. Knjige možete pretraživati i čitati online ili ih preuzeti na računalo na vremenski rok od 21 dan, nakon čega knjige prestaju postojati. Za preuzimanje knjiga potrebno je prethodno kreirati korisnički profil na poveznici Join Ebook Central  (za kreiranje profila morate pristupiti sa sveučilišne internetske mreže) Više informacija o preuzimanju knjiga možete pronaći na ovoj poveznici.

Pristup punom tekstu e-knjiga na platformi ProQuest Ebook Central traje do 1. srpnja 2017.

Za  dodatne informacije obratite se djelatnicima Sveučilišne knjižnice.