Pretraživanje knjižničnog kataloga Sveučilišne knjižnice i baza podataka JSTOR i Cambridge Journals - održano izlaganje za studente anglistike

Sveučilišna knjižnica aktivno sudjeluje u edukaciji studenta o korištenju informacijskih izvora. Priložena je prezentacija koja je održana 12. prosinca u sklopu kolegija Semantika za studente treće godine preddiplomskog studija anglistike o pretraživanju knjižničnog kataloga Sveučilišne knjižnice po predmetnicama vezanima uz područje semantike te tematskom pretraživanju baza podataka JSTOR i Cambridge Journals. Prezentaciju možete preuzeti ovdje: prezentacija.