Radionica o korištenju programa Mendeley

U organizaciji Sveučilišne knjižnice i Elseviera, održat će se radionica o korištenju programa Mendeley koji služi za organizaciju i upravljanje bibliografskim referencama i radovima. Radionica će se održati 21.5., četvrtak, u dva termina – od 11:00 do 13:00 sati - radionica za nastavnike i studente poslijediplomskih studija; od 14:00 do 16:00 sati – radionica za knjižničare. Radionica će se održati na Novom kampusu u računalnoj učionici broj 41. Na radionici će biti predstavljen kratki uvod o Mendeley programu, njegovim mogućnostima i primjeni. Razgovarat će se i o različitim strategijama za učinkovito pretraživanje informacija. Sudionici će imati priliku postaviti pitanja i raditi pretrage koje odgovaraju njihovim interesima.
Ukoliko već sada imate neka pitanja o kojima želite razgovarati za vrijeme radionice, slobodno se obratite Dini Vrkić, Mendeley savjetnici i predstavnici Elsevier B.V. obuke za Hrvatsku, na dina.vrkic@gmail.com.

Za sudjelovanje na radionici, potreba je prijava na sljedećim poveznicama:

11:00 - 13:00 sati - nastavnici i studenti poslijediplomskog studija - poveznica na prijavu

14:00 -16:00 sati - knjižničari - poveznica na prijavu